Dom ProduktyTkanina ogrodzeniowa Chain Link

Hot Dipped Galvanized 6 Foot Chain Link Ogrodzenie Cyclone Drut Do Szermierki Wiejskiej

Orzecznictwo
dobra jakość Perforowana siatka metalowa na sprzedaż
dobra jakość Perforowana siatka metalowa na sprzedaż
Opinie klientów
Tak, otrzymaliśmy siatkę wzmacniającą i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości. Wielkie dzięki! Chris

—— Chris Johnson

Zamawiam malowaną proszkowo siatkę z siatki T 316 firmy Qijie; w przeciwieństwie do innych, nigdy nie wycinają zamówień i zawsze dostarczają mi wysokiej jakości materiały.

—— Michael Jr. Venida

Miałem bardzo złe doświadczenia z zakupem u poprzedniego dostawcy, ponieważ zawsze odkładali czas wysyłki. Ku mojej ekscytacji, Qijie zawsze jest punktualna.

—— Susan Miller

Im Online Czat teraz

Hot Dipped Galvanized 6 Foot Chain Link Ogrodzenie Cyclone Drut Do Szermierki Wiejskiej

Chiny Hot Dipped Galvanized 6 Foot Chain Link Ogrodzenie Cyclone Drut Do Szermierki Wiejskiej dostawca
Hot Dipped Galvanized 6 Foot Chain Link Ogrodzenie Cyclone Drut Do Szermierki Wiejskiej dostawca Hot Dipped Galvanized 6 Foot Chain Link Ogrodzenie Cyclone Drut Do Szermierki Wiejskiej dostawca Hot Dipped Galvanized 6 Foot Chain Link Ogrodzenie Cyclone Drut Do Szermierki Wiejskiej dostawca Hot Dipped Galvanized 6 Foot Chain Link Ogrodzenie Cyclone Drut Do Szermierki Wiejskiej dostawca Hot Dipped Galvanized 6 Foot Chain Link Ogrodzenie Cyclone Drut Do Szermierki Wiejskiej dostawca

Duży Obraz :  Hot Dipped Galvanized 6 Foot Chain Link Ogrodzenie Cyclone Drut Do Szermierki Wiejskiej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Qijie
Orzecznictwo: SGS
Numer modelu: QJ-5143

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Szczegóły pakowania: Każda rolka owinięta folią z tworzywa sztucznego i pleciona
Czas dostawy: 15-25 dni
Zasady płatności: 30% TT z wyprzedzeniem, Balans przed załadowaniem
Możliwość Supply: 150 rolek na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wysokość: 6 stóp Na szczycie: 3 pasma drutu kolczastego
Akcesoria: Z wytrzymałymi bramami przesuwnymi Średnica przewodu: Rozstaw 5 mm / 3 mm / 4 mm / 11,9 mm / 9 mm
Siatka: 50x50 mm (2 "x 2") / 65 mm x 65 mm Funkcja: Szybka instalacja

Ocynkowane ogniowo 6-stopowe ogrodzenie z ogniw łańcucha używane do ogrodzenia wiejskiego

Drut cyklonowy jest rodzajem plecionego drutu używanego zazwyczaj do ogrodzenia. Zwany także siatką drucianą, siatką drucianą, drutem huraganowym, drutem łańcuchowym lub siatką diamentową, ten typ plecionego drutu jest zwykle wykonany ze stali ocynkowanej (stal pokryta cynkiem, w celu ochrony przed rdzą i korozją) lub stali powlekanej z LLDPE (liniowy polietylen o niskiej gęstości, rodzaj tworzywa sztucznego).

Drut cyklonowy jest w dużej mierze stosowany do ogrodzeń, ponieważ jest niedrogi i wszechstronny. Zwykle używamy go do następujących celów:

 • Aby zdefiniować granice
  Podczas gdy solidna ściana może zapewniać ten sam cel fizycznego blokowania wejścia lub wyjścia do twojej nieruchomości, może się okazać zbyt restrykcyjna. Korzystanie z ogrodzenia z drutu cyklonowego pozwoli Ci zobaczyć widok z otoczenia lub monitorować bawiące się w nim dzieci i psy.
 • Zapewnienie bezpieczeństwa
  Ogrodzenie z drutu cyklonowego może wyglądać na cienkie i słabe, ale możesz być zdziwiony tym, jak dużo bicia może to zrobić. Może bezpiecznie trzymać dzikie lub bezpańskie zwierzęta przed wejściem do twojej posiadłości, a żaden człowiek nie może złamać tej drucianej siatki gołymi rękami. Dodatkowo możesz umieścić drut kolczasty na swoim ogrodzeniu z drutu cyklonowego, aby wzmocnić bezpieczeństwo.
 • Na boiska sportowe
  Czy nie zauważyłeś, ile jest ogrodzeń cyklonowych na boiskach do piłki nożnej i baseballu? Oprócz utrzymywania granic pola gry, siatka cyklonowa pomaga również w segregowaniu obszarów dla publiczności.
 • Dla fabryk i kompleksów przemysłowych
  Fabryki i kompleksy przemysłowe mają kilka obszarów, w których wędrowanie do osób nieupoważnionych jest niebezpieczne. Ogrodzenia z drutu cyklonowego bardzo pomagają w tym zakresie. Podobnie jak boiska sportowe, kompleksy przemysłowe wykorzystują ten rodzaj ogrodzenia do kontrolowania dostępu do obszarów o ograniczonym dostępie i skutecznego powstrzymywania intruzów.

Jakie są zalety drutu Cyclone?

Drut cyklonowy jest prawdopodobnie najczęściej używanym materiałem ogrodzeniowym na świecie. Wynika to z jego nieodłącznych cech:

 • Zbudowane do końca

  Drut cyklonowy to twardy materiał ogrodzeniowy. Jest wykonany ze stali ocynkowanej, dzięki czemu może wytrzymać elementy natury i próbę czasu. Wplecione przewody mogą wyglądać na cienkie, ale większość narzędzi tnących nawet ich nie zaniepokoi.
 • Ekonomiczny

  Spośród wszystkich dostępnych materiałów ogrodzeniowych drut cyklonowy jest najbardziej opłacalny. Jest stosunkowo tani, więc możesz go użyć do zbudowania ogrodzenia wokół bardzo dużych obszarów.
 • Wysoce użyteczny

  Drut cyklonowy jest dość łatwy w użyciu i instalacji, dzięki czemu można umieścić ogrodzenie wokół nieruchomości w krótkim czasie. I można go bardzo szybko zdemontować. Dlatego ogrodzenie z siatki cyklonowej jest również używane jako tymczasowe bariery, na przykład na placach budowy.
 • Dający się przystosować

  Jak wspomniano powyżej, drut cyklonowy może być stosowany do wszelkiego rodzaju ogrodzeń, wśród różnych gałęzi przemysłu i celów. Od farm i domów, do fabryk i budynków przemysłowych, a nawet terenów sportowych i rekreacyjnych, zastosowania drutu cyklonowego są nieograniczone.

Specyfikacja drutu cyklonowego

Drut cyklonowy oferowany przez CPME Industrial Sales Corp. składa się z wysokiej jakości stali. Możesz wybrać ze stali niskowęglowej, stali nierdzewnej lub stopu aluminium, w zależności od potrzeb.

Naszowany drut cyklonowy o doskonałych wzorach diamentowych zapewnia trwałą i elastyczną konstrukcję. Możemy dostarczyć Ci cyklonowe druty, które są dostosowane do twoich potrzeb.

Oto specyfikacje naszego produktu Cyclone Wire:

Otwarcie 1 ” 1,5 " 2 ” 2,25 ” 2,4 " 2,5 " 3 ” 4 ”
25mm 40 mm 50mm 55 mm 60mm 65 mm 76 mm 100mm
Średnica przewodu 18 # -7 #
1,20 mm-5,00 mm
Długość rolki 1,0m-50m
Szerokość rolki 0,5m-5,0m

Ogrodzenie z łańcuszkiem 6 stóp

Ogrodzenie z łańcuszkiem 6 stóp

ogrodzenie z ogniwa łańcucha w kolorze zielonym

ogrodzenie z ogniwa łańcucha w kolorze zielonym

Szczegóły kontaktu
Hebei Qijie Wire Mesh MFG Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Devin Wang

Tel: +86-15369013183

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)