Dom ProduktyTkanina ogrodzeniowa Chain Link

Siatka ogrodzeniowa z ocynkowanym ogniwem 3 Stopowa siatka z drutu

Orzecznictwo
dobra jakość Perforowana siatka metalowa na sprzedaż
dobra jakość Perforowana siatka metalowa na sprzedaż
Opinie klientów
Tak, otrzymaliśmy siatkę wzmacniającą i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości. Wielkie dzięki! Chris

—— Chris Johnson

Zamawiam malowaną proszkowo siatkę z siatki T 316 firmy Qijie; w przeciwieństwie do innych, nigdy nie wycinają zamówień i zawsze dostarczają mi wysokiej jakości materiały.

—— Michael Jr. Venida

Miałem bardzo złe doświadczenia z zakupem u poprzedniego dostawcy, ponieważ zawsze odkładali czas wysyłki. Ku mojej ekscytacji, Qijie zawsze jest punktualna.

—— Susan Miller

Im Online Czat teraz

Siatka ogrodzeniowa z ocynkowanym ogniwem 3 Stopowa siatka z drutu

Chiny Siatka ogrodzeniowa z ocynkowanym ogniwem 3 Stopowa siatka z drutu dostawca
Siatka ogrodzeniowa z ocynkowanym ogniwem 3 Stopowa siatka z drutu dostawca Siatka ogrodzeniowa z ocynkowanym ogniwem 3 Stopowa siatka z drutu dostawca Siatka ogrodzeniowa z ocynkowanym ogniwem 3 Stopowa siatka z drutu dostawca Siatka ogrodzeniowa z ocynkowanym ogniwem 3 Stopowa siatka z drutu dostawca

Duży Obraz :  Siatka ogrodzeniowa z ocynkowanym ogniwem 3 Stopowa siatka z drutu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Qijie
Orzecznictwo: SGS
Numer modelu: QJ-5136

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100szt
Szczegóły pakowania: Każda rolka owinięta folią z tworzywa sztucznego i splotem
Czas dostawy: 15-25 dni
Zasady płatności: 30% TT z wyprzedzeniem, Balans przed załadowaniem
Możliwość Supply: 1500 rolek tygodniowo
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wysokość: 3 stopy Na szczycie: 3 pasma drutu kolczastego
Akcesoria: Z wytrzymałymi przesuwnymi bramami Średnica drutu: 5mm
Siatka: 50x50 mm Funkcja: Szybka instalacja
nazwy produktów: ocynkowane ogrodzenie ogniwa łańcucha

Ocynkowane ogrodzenie z ogniwa łańcucha, ogrodzenie z ogniwa łańcucha, siatki z drutu diamentowego

Ogrodzenie z ogniwa łańcucha , znane również jako ogrodzenie cyklonowe, jest jednym z najpopularniejszych wyborów ogrodzenia zarówno do lekkich budynków mieszkalnych, jak i ciężkich komercyjnych ogrodzeń. Ogrodzenie ogniwa łańcucha jest jednym z najbardziej praktycznych stylów ogrodzenia, stosunkowo łatwym do zainstalowania i bardzo opłacalnym. Obróbka powierzchni ogrodzenia ogniwa łańcucha zawsze ocynkowana ogniowo i ocynkowana powłoką PCV. Możemy produkować kolorowe tkaniny ogrodzeniowe z ogniw łańcucha, ramy (słupki i szyny), kolorowe okucia ogrodzeniowe, bramy (huśtawkowe i przesuwne) oraz okucia bramowe do wszystkich zastosowań ogrodzeniowych, od standardowych budynków mieszkalnych po lekkie komercyjne, a także do ciężkich zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Kolorowe okucia ogrodzeniowe i szkielet ogniwa łańcucha (słupki i szyny) są albo malowane proszkowo, albo powlekane grubym materiałem winylowym (PVC) w standardowych kolorach, takich jak czarny, ciemnobrązowy i ciemnozielony. Biały jest również dostępny jako ogrodzenie na specjalne zamówienie. Nierzadko łączy się oba i naciąga powleczoną winylem tkaninę ogniwa łańcucha na ocynkowanej ramie. Wszystkie aluminiowe tkaniny ogniw łańcucha, aluminiowe rurki oraz aluminiowe okucia ogniw łańcucha i bramy są również dostępne do specjalnych zastosowań i są preferowane przez wiele w pobliżu słonej wody.

Materiały: Wysokiej jakości drut ze stali miękkiej, drut ze stali nierdzewnej, drut ze stopu aluminium,
Druty PCV, drut ocynkowany.


Cechy: gładka powierzchnia, trwała, dzianina prosta i elegancki wygląd. A produkty są łatwe do transportu i instalacji. Ogrodzenia z łańcucha PCV mają różne kolory z dekoracyjnymi i antyseptycznymi właściwościami w harmonii z otoczeniem. Są popularnym ogrodzeniem ochronnym w kraju i za granicą.

Rodzaj ogrodzenia: Ocynkowane ogrodzenie ogniwa łańcucha, ogrodzenie ogniwa powlekane PCV, ogrodzenie ogniwa łańcucha ze stali nierdzewnej.


Podanie:

stosowany jako ogrodzenie boiska sportowego, brzegów rzek, budownictwa i zamieszkania, a także ogrodzenia dla zwierząt. Szczególnie dobrze nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, na przykład do ogradzania trawników, dróg itp.

Karta specyfikacji ogrodzenia z ogniw łańcucha

Drut śr 1,6–5 mm
Powierzchnia: Ocynkowane ogniowo, ocynkowane elektrycznie, PCV + ocynkowane.
Wysokość ogrodzenia 0,8–6 m
Długość ogrodzenia 9-25 m na rolkę
Rozmiar dziury 20 * 20 mm, 2 '' * 2 '', 50 * 50 mm, 55 * 55 mm, 60 * 60 mm, 75 * 75 mm
Akcesoria Tuleja szyny, końcówka szyny, kołpak pierścieniowy, normalne kołpaki, pojedyncze ramię z kolczastym ramieniem, podwójne ramię z kolczastym paskiem, pasek napinający, pasek usztywniający, pasek napinający. napięcie drutu itp.
OD OD 42 mm, 48 mm, 60 mm, 80 mm, 100 mm, grubość 1,2–3 mm.
Szyny 32 mm, 38 mm, 42 mm, grubość 1-1,5 mm
Drut napinający 2,5 mm-4 mm
wiązać drut 2 mm-3,5 mm

Zastosowanie ogrodzenia ogniwa łańcucha

Ogrodzenie z ogniw łańcucha to praktyczne rozwiązanie do ogrodzeń nie tylko dla placów zabaw i podwórków, ale także basenów, barier dla zwierząt, a nawet bud! Ogrodzenia te są zarówno ekonomiczne, łatwe w montażu i utrzymaniu. Ogrodzenia z ogniw łańcucha są powszechnie stosowane do zamykania obszarów takich jak podwórka, boiska sportowe, place zabaw i obszary przemysłowe, ogrodzenie z ogniw łańcucha jest bardzo wszechstronną i niedrogą opcją dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Ogrodzenie z ogniwa łańcucha jest również znane jako ogrodzenie z huraganu lub cyklonu, ze względu na jego trwałość i zdolność do wytrzymywania wiatrów wichury, ogrodzenie z ogniwa łańcucha jest rodzajem ogrodzenia wykonanego z plecionego stalowego drutu blokującego. Stabilność wynika ze stalowych słupków, które są cementowane w ziemi przed przymocowaniem trwałego materiału ogrodzeniowego.

ogrodzenie ogniwa łańcucha

ogrodzenie ogniwa łańcucha

Szczegóły kontaktu
Hebei Qijie Wire Mesh MFG Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Devin Wang

Tel: +86-15369013183

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)